18, Březen 2020

Manželova nevera

Láska nie je jednoduchá záležitosť. Keď niekto ľúbi, tak je ochotný sa zmeniť. Nenárokuje si sto percent z daného človeka, ale cíti tú nekončiacu lásku k nemu.
No, keď sa cit zrazu vytratí, je po láske. amor strieľa šípy
Ako ďalej?
Väčšina poradní sa zaoberá takýmito prípadmi. Muž si našiel milenku alebo nejakú kamarátku, či kolegyňu, s ktorou trávi viac času ako s manželkou. Tejto žene hovorí toho oveľa viac ako svojej žene. Všetko o svojich pocitoch, o tom aký sa cíti nedocenený a aká je zlá jeho žena. Milenke sa posťažuje, tá ho poľutuje a všetko je krásne. Zaľúbenosť čerstvá a to už pri manželke nehrozí. Tá je stále ošomraná a nenosí nič sexi, čo by jeho zaujalo.
Čo však robiť v prípade, že objavíte nejakú komunikáciu medzi manželom a inou ženou a on o tom ešte nevie?
Je to ošemetná situácia, keďže vy by ste ho nemali kontrolovať. Samozrejme, že sa takmer každá žena občas pozrie do mužovho telefónu, ale určite tam nič nechce objaviť. Ale ako sa hovorí – dôveruj, ale preveruj.hádka na súde
Plán je jasný.
Nenechajte milenku vyhrať. Ak ste ochotná odpustiť mužovi neveru, nehovorte mu, že o nej viete. Boli by ste síce na koni, ale váš vzťah by možno utrpel nenávratné škody. Ak ste psychicky silná a ochotná bojovať o toho svojho neverníka, tak sa zaprite a vydržte. Určite poznáte svojho muža lepšie ako ktorákoľvek iná žena. Viete, čím mu ulahodíte a čo by ste mu mali ponúknuť, aby si uvedomil, že má doma perfektnú manželku. Či už uvaríte jeho obľúbené jedlo, pripravíte slávnostnú večeru a nahodíte sa do sexi spodného prádla alebo mu stiahnete jeho obľúbený film a pozriete si ho s ním. Budete mu lichotiť, aký je perfektný manžel a zároveň však sledujte jeho komunikáciu s danou ženou, ktorú by ste najradšej prizabili. Skúste zorganizovať rande ako keby ste nemali za sebou toľké roky manželstva, ale len teraz ste sa zoznámili. Dajte si prefarbiť vlasy, starajte sa o seba, venujte sa svojím koníčkom, nielen rodine.
Muž zistí, že keď odíde, neprestane sa točiť svet, ale vy viete žiť aj bez neho. A práve to je motivácia, aby vydržal.