29, Březen 2020

Tantrická masáž nielen o sexe

Dotyk hrá v živote ľudí nenahraditeľnú úlohu. Zámerom tantrickej práce s telom je dotykmi uvoľniť a rozprúdiť energie v tele a spustiť neoznané procesy. Tantrická masáž s telom pracuje so sexuálnou energiou ako so základnou životnou esenciou, z ktorej sa rodí život. Dotknite sa svojich tiel, sŕd a duší. Zažite dobrodružstvo zdieľania energií. Doprajte si liečenie a následnú radosť z prežívania vzťahov na novej, doteraz nepoznanej úrovni. Tantrická masáž nemá svoju tradíciu a je veľmi ťažko definovateľná.

tantra masáž

Často sa za tantrickou masážou skrývajú erotické služby alebo erotické masáže. Tantrická práca s telom ponúka spoznanie  seba a energetických tokov vo vašich telách. Pri tantrickej masáži ide v prvom rade o láskyplný vedomý dotyk, ktorého zámerom je priviesť prijímajúceho do stavu maximálneho uvoľnenia. Telo vníma čoraz viac zmyslové podnety. Aj jemný dotyk dokáže spôsobiť doslova búrku v tele. Počas masáže sa môžu uvoľniť dlho zadržiavané energie alebo stagnácie na fyzickej i citovej úrovni. Tantrická masáž je prospešná nielen pre telo, ale aj pre dušu. Zážitok z tantrickej masáže môže byť veľmi hlboký. Ide o niečo nové, neobyčajné. Pri masáži sa pracuje s celým telom, nevynímajúc ženské a mužské pohlavné orgány. Zámerom masáže je nabudenie sexuálnej túžby.

Ruky, masáž

Stupeň intímneho dotyku závisí vždy od pocitu a voľby prijímajúceho. Čím viac sa dokážete uvoľniť, tým hlbší proces môže nastať. Ide o veľmi silný emotívny i fyzický zážitok, ktorý pretrváva aj niekoľko dní. Je preto vhodné si na masáž vyhradiť dostatok času a po nej zostať v pokoji a vnímať nové energie, tak dlho, ako si vaše telo bude žiadať. Tantra nás učí, že všetko na tomto svete je vytvorené z energie, a to zo sexuálnej energie. Hovorí o jednom druhu energie, ktorý však môže mať rôzne podoby, ako napríklad láska, radosť, potešenie, ale aj strachu či nenávisti. Musíte si uvedomovať všetky tieto formy základnej sexuálnej energie a vedome s nimi pracovať.